Telea Electronic Engineering srl  to nowoczesna i dynamiczna firma, która stała się  liderem w badaniach naukowych, projektowaniu i realizacji sprzedaży Innowacyjnych Instrumentów Medycznych. Założona  w  Sandrigo (Vicenza) w 1988 roku przez braci Arnaldo i Gianantonio Pozzato, utrwaliła swoją obecność poprzez stały i nieprzerwany rozwój na rynkach krajowych i zagranicznych, dzięki któremu obecna jest ze swoimi produktami  w ponad 20 krajach.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY
Projektujemy i rozwijamy urządzenia medyczne, które opierają się na jedynej na świecie technologii, opatentowanej pod nazwą Quantum Molecular Resonance (QMR) – Kwantowy Rezonans Molekularny.


Technologia QMR znajduje zastosowanie w różnych sektorach:

                                                                                                           

                                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

 


 

telea logo.png

Chirurgia

Fizjoterapia - Rehabilitacja

Medycyna estetyczna

Inżynieria tkankowa 

Okulistyka

TELEA MEDICAL, SANDRIGO (VICENZA) ITALIA

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

NOWE MNEMOSLINE 2020

BADANIA NAUKOWE I BEZPIECZEŃSTWO  BIOLOGICZNE
Badania naukowe i ciągłe poszukiwania w oparciu o współpracę z najlepszymi włoskimi i zagranicznymi Uniwersytetami sprawiają, że nasze urządzenia są inowatorami, jeżeli chodzi o technologie i bezpieczeństwo biologiczne.

WZROST I ROZWÓJ 
Technologia QMR, badana i studiowana od ponad dwudziestu lat, stale się rozwija. Badania i stała współpraca z ośrodkami badawczymi otworzyły nowe obszary  do zastosowania molekularnego rezonansu kwantowego. Właśnie z tego powodu w ostatnich latach Telea Electronic Engineering srl stworzyła wraz z kilkoma partnerami, nowe firmy korzystające z produktów z opatentowaną technologią QMR.

TeleaMedical jest również projektantem wraz z Profesorem Neurologiem i Chirurgiem Francesco Ferro Milone i producentem opatentowanego urządzenia EEG Mnemosline  oraz opatentowanego urządzenia z  mikrokomputerem  Mnemosline.